Gaziantep Yükseliş Koleji | Vizyon Misyon

Misyonumuz

İnsanlığa değer katan, mutlu, üretken, çalışkan, özgüveni yüksek, fark yaratan bireyler yetiştirmek.

DEĞERLERİMİZ

Dünya Vatandaşlığı

Yükseliş koleji olarak; dünya vatandaşı olabilmek için öğrencilerimizin dünyanın her yerinde kendilerini ifade edebilmeleri için çalışırız.

Dünyamızın kültürel çeşitliliğini bir fırsat olarak görür, ayrımcılık yapmadan ırk ve dil, din farkı göstermeden adil bir dünya için çalışırız.

TOPLUMA DEĞER KATMAK

Yükseliş Koleji olarak eğitimde Türkiye markası olma vizyonumuz doğrultusunda topluma değer katarak bireyler yetiştiririz.

SÜRDÜREBİLİRLİK

Yükseliş Kolejleri olarak uyguladığımız programların, uyguladığımız sistemlerin sürdürülebilir olması halinde başarıya ulaşacağına inanıyoruz.

YENİLİKÇİLİK

Yükseliş Kolejleri olarak iki değişmez prensibimiz vardır. Atatürk’ cülüğümüz ve yenilikçiliğimiz. Eğitim standartlarımızı sürekli iyileştirerek yeni modeller geliştirir. Fark yaratmak için çalışırız

Vizyonumuz

Eğitimde Dünya markası olmak.

Eğitim Birimlerimiz

NEDEN BİZ ?

Eğitim Kadromuz

Kurumumuzda çalışan uzman personel ekibimizin tamamı en az lisans ve master düzeyindedir. Deneyimli ve dinamik ekimizle uzun süredir birlikte çalışmaktayız.

Değerler

Derslerin ötesinde öğrencilerine dürüstlüğe değer vermeyi, demokratik özgürlüğün sorumluluk bilincine bağlı olduğunu ve sorumluluğun diğer bireylerin hak ve özgürlüklerine saygı duymakla başlayacağını öğretmeyi hedeflemektedir.

Eğitim Kalitemiz

Kurumumuzda bilinen eğitim yöntem ve tekniklerinin yanında etkinliğini test etmiş olduğumuz güncel, destekleyici eğitim, yöntem ve teknikleri de kullanılmaktadır.

Eğitim Hizmetlerimiz

Kurumumuzda eğitim hizmetleri çocuklarımız için kalıcı ve eğlenceli bir sürece dönüştüren zengin materyal ve oyuncak setleriyle sunulmaktadır.

Hijyenik Sınıflar

Sınıflarımız covide karşı dezenvekte edilmiş ve gerekli önlemler alınmıştır.

Ulaşım Olanakları

Merkezimiz Ankara'nın her bölgesinden kolaylıkla ulaşılabilir bir konumdadır.

Kayıt Formu

Galerimiz

Gözünüz Yükselişte Olsun

Yükseliş Kolejleri